Správa sociálních sítí

Nabízím pro Váš projekt nebo Vaši společnost nejen založení a vytvoření profilu na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok, Youtube, Linkedin, Twitter a mnoho dalších), ale také jejich pravidelnou správu a provoz. Kromě toho mohu Vašim sociálním profilům vhodně optimalizovat obsah a vytvářet reklamy na těchto sociálních sítích. Kromě textového obsahu nabízím také možnost úprav jednotlivých obrázků pro tyto sítě.

Ikony sociálních sítí (Snapchat, Linkedin, TikTok, Instagram)
Sociální ikony - Facebook, Twitter, Youtube

Proč je dobré mít vlastní sociální sítě?

Co všechno pro Vás umím zařídit?

S ohledem na často poptávané požadavky a vysokou a provázanou propojenost jednotlivých služeb nabízím komplexní nabídku služeb v daných odvětvích. Veškeré činnosti nabízím jak komplexně, v balíčku, tak i jednotlivě.

Jaký celý proces správy sociálních sítí vypadá?

01.

Úvodní konzultace ZDARMA

Všem novým, ale i pravidelným zákazníkům nabízím úvodní konzultace k projektu zdarma. Na těchto konzultacích si většinou společně sedneme (konzultace jsou možné i online), majitel mi přednese své přání a představy, já sdělím svoje návrhy a možnosti realizace a popřípadě se pokouším i vhodně radit.

02.

Cenový odhad ZDARMA

Dle všech sdělených přání potencionálního klienta mu následně poskytnu hrubý odhad cenové nabídky. V něm jsou započítány všechny potřebné náklady pro projekt, strávený čas na projektu, započítané množství činností, které si klient spolu s projektem přeje a náročnost webu. 

03.

Založení sociálních profilů

Zde již přichází na řadu hlavní náplň práce a tou je založení jednotlivých sociálních profilů, které klient chce. Tento krok je pochopitelně možné nahradit nastavením profilů (v případě, že klient má své účty již založené) nebo úplně přeskočit. Vždy záleží na přání klienta.

04.

Pravidelná správa

V momentě, kdy jsou všechny sociální účty nastaveny – jsou doplněny veškeré informace a nahrány úvodní obrázky, přichází na řadu pravidelná správa. Ta může být denní, týdenní, měsíční i individuální a probíhá formou pravidelného psaní a vytváření příspěvků, pravidelné aktivity na profilech a optimalizaci reklamních nákladů (pokud nějaké jsou).

05.

Fakturace

Až poté, co je vše hotovo, jednotlivé sociální sítě jsou vytvořeny dle veškerých klientových přání a připomínek zasílám klientovi celkovou fakturaci (dle kroku číslo 2). V moment, kdy klient zaplatí, mu předám veškeré vstupní údaje na profily, aby měl jistotu bezpečí svých účtů. Součástí předání sociálních sítí je i kompletní ZAŠKOLENÍ.

Pro rychlý kontakt můžete využít

Rychlý kontakt

Sociální sítě