Tvorba webových stránek

Vytvořím Vám webové stránky na míru, přesně dle Vašich přání a potřeb Vaší společnosti. S ohledem na množství praxe a zkušeností nabízím vždy úvodní konzultace a rady ZDARMA. Konečné slovo, jak by měl Váš web vypadat máte jako majitel stránek vždycky VY! Po vytvoření a dokončení webových stránek dostanete do stránek veškeré vstupní údaje, abyste měli jistotu, že o své stránky nepřijdete.

www.profinet-job.cz odkaz na reference DigiSlužby
www.tom-strom.com odkaz na reference DigiSlužby
www.zaluziecipan.cz odkaz na reference
www.kolobezkybezdez.cz odkaz na reference

Jaké jsou výhody vlastních webových stránek?

Co všechno pro Vás umím zařídit?

S ohledem na často poptávané požadavky a vysokou a provázanou propojenost jednotlivých služeb nabízím komplexní nabídku služeb v daných odvětvích. Veškeré činnosti nabízím jak komplexně, v balíčku, tak i jednotlivě.

Jaký celý proces tvorby webových stránek vypadá?

01.

Úvodní konzultace ZDARMA

Všem novým, ale i pravidelným zákazníkům nabízím úvodní konzultace k projektu zdarma. Na těchto konzultacích si většinou společně sedneme (konzultace jsou možné i online), majitel mi přednese své přání a představy, já sdělím svoje návrhy a možnosti realizace a popřípadě se pokouším i vhodně radit.

02.

Cenový odhad ZDARMA

Dle všech sdělených přání potencionálního klienta mu následně poskytnu hrubý odhad cenové nabídky. V něm jsou započítány všechny potřebné náklady pro projekt, strávený čas na projektu, započítané množství činností, které si klient spolu s projektem přeje a náročnost webu. 

03.

Grafický návrh webu

Poté, co je vše domluveno jsem schopen svému klientovi vytvořit, a následně nabídnout návrh webu, jak by měl vypadat a fungovat. Po konzultaci s klientem tento návrh obvykle upravuji dle jeho přání a připomínek tak, aby byl zákazník maximálně spokojen.

04.

Tvorba webových stránek

Až poté, co je vše vyjasněno mezi mnou a klientem – a všechna klientova přání jsou naplněna, přechází na řadu skutečná tvorba webu. Ten je již vytvářen přesně na základě grafického návrhu, který je prokonzultován a schválen a tvorba je tedy velmi rychlá.

05.

Fakturace

Až poté, co je vše hotovo, web je upraven dle veškerých klientových přání a připomínek zasílám klientovi celkovou fakturaci (dle kroku číslo 2). V moment, kdy klient zaplatí mu předám veškeré vstupní údaje na stránku, aby měl jistotu bezpečí svých stránek. Součástí předání webu je i kompletní ZAŠKOLENÍ.

06.

Následná péče ZDARMA

Po předání webu do rukou klienta nabízím ZDARMA možnost konzultací, zaučení a následných drobných oprav jako reklamací v následné době 14 dní od zaplacení za projekt. Věřím, že je totiž možné, že si klient všimne některých drobných nedostatků až v průběhu používání stránek.

Pro rychlý kontakt můžete využít

Rychlý kontakt

Sociální sítě