UX a UI design

UX a UI design je velmi blízko spjat s tvorbou webových stránek. UX (User experience) jsou v podstatě jednotlivé funkce webových stránek. Návštěvníci je přímo nevidí, ale přichází do jejich přímé interakce. UI (User interface) je poté grafické a vzhledové rozhraní webu. V podstatě se jedná o vše, co návštěvník na stránkách vidí. Nabízím služby UX a UI designu v podobě konzultací nebo kompletních grafických návrhů, jak by Váš web měl vypadat a co by měl obsahovat.

Profinet-job.cz mock-up mobil a notebook
Tom-storm clothing mockup

Jaké jsou výhody UX a UI designu?

Co všechno pro Vás umím zařídit?

S ohledem na často poptávané požadavky a vysokou a provázanou propojenost jednotlivých služeb nabízím komplexní nabídku služeb v daných odvětvích. Veškeré činnosti nabízím jak komplexně, v balíčku, tak i jednotlivě.

Jaký celý proces UX a UI designu vypadá?

01.

Úvodní konzultace ZDARMA

Všem novým, ale i pravidelným zákazníkům nabízím úvodní konzultace k projektu zdarma. Na těchto konzultacích si většinou společně sedneme (konzultace jsou možné i online), majitel mi přednese své přání a představy, já sdělím svoje návrhy a možnosti realizace a popřípadě se pokouším i vhodně radit.

02.

Zaslání cenového odhadu ZDARMA

Dle všech sdělených přání potencionálního klienta mu následně poskytnu hrubý odhad cenové nabídky. V něm jsou započítány všechny potřebné náklady pro projekt, strávený čas na projektu, započítané množství činností, které si klient spolu s projektem přeje a náročnost celého projektu.

03.

Tvorba projektu

Poté, co je vše domluveno jsem schopen svému klientovi vytvořit grafický návrh projektu. Kromě klasického designu jsem schopen webové stránky nebo aplikaci rozhýbat a ukázat, jak by měla v praktické finální podobě vypadat a fungovat. 

04.

Fakturace

Až poté, co je vše hotovo, grafický návrh je upraven dle veškerých klientových přání a připomínek zasílám klientovi celkovou fakturaci (dle kroku číslo 2). V moment, kdy klient zaplatí mu předám celý projekt v různých podobách. Součástí předání grafického designu je i kompletní ZAŠKOLENÍ.

05.

Reklamace ZDARMA

Po následném předání projektu a uhrazení peněz nabízím 14 dní možnosti reklamace na projekt. Ty se vztahují jen k vykonaným činnostem na projektu, které nesplňují dané požadavky. 14 denní lhůta je stanovena z důvodu, že si klient nedostatků může všimnou až po určitém čase uživání.

Pro rychlý kontakt můžete využít

Rychlý kontakt

Sociální sítě