Kontakt

Kdo jsem?

Jmenuji se Dominik Pokorný a vytvářím lidem jejich internetovou identitu. Online marketingu se věnuji již přes 3 roky. S webovou identitou pomáhám živnostníkům, malým firmám či korporátům. Při navázání dlouhodobé spolupráce garantuji svým klientům při nesplnění úkolů jistotu vrácení peněz.

Moje mise

Tvorba webové identity znamená kromě vytvoření samotných stránek také jedinečnou úpravu jejich vzhledu, rychlostní optimalizaci či dlouhodobou správu či analýzu a jejich následné vyhodnocování výsledků a nasazení vhodných nástrojů. Mým cílem tohoto všeho je uzavřít s každým zájemcem co nejdéle a kvalitně trvající spolupráci.

Co nabízíme?

Základních 6 S
01.

Seznámení

Seznámení proběhne nejen mezi námi, ale také mezi Vámi a marketingovými technikami, a následně mezi Vámi a Vašimi klienty.

02.

Srovnání

Podíváme se na Vaši konkurenci a společně si srovnáme možnosti a cesty, které by bylo vhodnépoužít pro Vaše podnikání.

03.

Spojení

Spojení Vaší firmy a Vašich nových či stávajících zákazníků skrze různé komunikační kanály.

04.

Spolupráce

Při Vaší spokojenosti věřím, že můžeme navázat na dlouhodobou spolupráci. Nabídka mých služeb je rozmanitá a pro své klienty chci být vždy k dispozici.

05.

Spokojenost

Vše pramení ze spokojenosti. Vaši spokojení zákazníci učiní spokojené Vás. Vaše spokojená povahá udělá spokojeného mne.

06.

Splněný Sen

Proces plynoucí od seznámení až po spolupráci povede k Vaší spokojenosti. Nabídka mých služeb a Vaše úspěšné podnikání povede k Vašemu splněnému snu.

www.kolobezkybezdez.cz mock-up notebook a mobil

Proč právě DigiSlužby?

Při naši spolupráci je pro mne důležitá především kvalita spolupráce než kvantita. To je pro mě klíč ke šťastnému uzavření spolupráce.

S jakými nástroji pracuji?

Adobe Photoshop

Google Analytics

Figma

Můj mozek

Elementor

WordPress

Jsem držitelem několika certifikátů

Absolvoval jsem velké množství kurzů, které každý den uplatňuji při své práci. Některé byly certifikované, jiné nikoliv. Můžete se podívat na ty nejdůležitější, které jsem pro Vás zde vyypsal.

Pro rychlý kontakt můžete využít:

Chcete se mnou uzavřít spolupráci a nastartovat svůj projekt? Využijte rychlý kontakt!

Neváhejte mi zavolat či napsat email a nic už nám nebrání k nastartování společné spolupráce a úspěšnému založení Vaší webové identity.