Profinet Job

Váš partner v kovovýrobě

Profinet-job.cz mock-up mobil a notebook

Provedené práce

Společnost Profinet Job je firma, zaměřující se na jakékoliv zpracování ocelového a hutního materiálu. Celkově nabízí až šest různých služeb spojených právě s ocelovým materiálem.

Cíl webu

Posláním této domény je vytvořit takový web, který bude návštěvníkům poskytovat veškeré potřebné informace o firmě. Později bude také sloužit jako portfólium vyrobených a poskytnutých produktů.

Profinetjob část 1
Profinetjob část 2
Profinetjob část 3
Profinetjob část 4

Vykonané služby

Výsledek projektu

Web původně začínal jako jednostránkový, avšak postupem času se přidal objednávkový formulář či rezervační systém. Do budoucna se například plánuje přidání referencí k jednotlivým službám. Cílem webu je, aby poskytoval dostatečné množství relevantních informací pro návštěvníky a na základě těchto informací bylo možné uzavřít spolupráci. Web jsem kompletně celý designoval sám, s tím, že podmínkou bylo užití světle modré barvy. Na webu se vyskytují tři jazykové mutace (čeština, angličtina, němčina). Obsahové SEO ani rychlostní optimalizace na webových stránkách zatím dle přání klienta neproběhla. Součástí mé práce na tomto webu je rovněž tvorba většiny textu či tvorba loga.

Stránka Pronájmu kontejnerů

Jednou ze stránek je i nabídka pronájmu vyrobených kontejnerů. Z důvodu minimalizace nákladů je rezervační systém poskytnut s reklamou pod tabulkou. Systém je nastaven tak, že si klienti mohou zarezervovat kontejner na libovolný počet dní. V momentě již vyčerpané kapacity kontejnerů na dané dny se termíny znepřístupní a začervení. Současně je nastavena automaticky přesměrovaná komunikace, aby majitel firmy o této rezervaci okamžitě věděl.

Profinetjob rezervační kalendář
Profinetjob objednávkový formulář na kontejnery

Stránka Objednání kontejneru

Dalším specifikem stránky je objednávkový formulář. Nejedná se o typický formulář, ale skládá se z velkého množství komponentů. Formulář je současně tvořen tak, že v případě odsouhlasení daného prvku je propojen a zákazníkovi vyskočí další a nová pole. Formulář je opět situován tak, aby byl majitel společnosti o objednání okamžitě informován.