Tom-Strom Clothing

Eshop se značkovým oblečením

Tom-storm clothing mockup

Klient

Klient stránky je student vysoké školy, snažící se prorazit s návrhem své vlastní módní značky. Značka vytváří čepice, mikiny i trička pro muže i dívky moderního vzhledu.

Cíl webu

Cílem tohoto webu bylo vytvořit eshop za co nejnižší cenu a tak, aby si majitel obchodu mohl chod eshopu řídit zcela sám a přidávat si sám své produkty.

Tom-strom clothing část 1
Tom-strom clothing část 2
Tom-strom clothing část 3

Vykonané služby

Výsledek projektu

Eshop byl vytvořen za nejnižší možnou cenu s možností ovládání samotným majitelem. Web byl mnou kompletně nadesignován a vytvořen s drobnými připomínkami a konzultacemi s majitelem. Současně na webu proběhla optimalizace rychlosti, kdy jsem web urychlil z cca 18-21 sekund načítání úvodní stránky na zhruba 3-4 vteřiny. Toho jsem dosáhl bez zásadních viditelných úprav na úvodní stránce i ostatních stránkách. Web obsahuje dvě jazykové mutace (češtinu, angličtinu). SEO analýza ani optimalizace obsahových SEO prvků na webu neproběhla. Jedno z hlavních klientových přání bylo použití černé barvy jako stěžejního základu vzhledu. Textový obsah i přidávání nových produktů si řídí klient zcela sám.

Stránka obchodu

Stránka obchodu je stylově laděna do stejných barev jako ostatní stránky. Na stránce je vidět až 12 produktů s možností listování na další strany. Součástí jsou i interaktivní filtry, usnadňující nákup návštěvníkům obchodu.

Tom-strom clothing eshop produkty
Tom-strom clothing eshop čepice

Stránka Produktu

Stránka produktu je vzhledově a technicky nastavena mnou, avšak obsahovou část si klient již zařizuje sám. Stránka produktu obsahuje hlavní obrázek a několik náhledových obrázků a rovněž zvětšovací lupu v oblasti kurzoru na daném obrázku. Součástí je taktéž možnost výběru barev/velikostí a hodnocení a odkázání na další souvislé produkty.

Stránka Kontaktu

Poslední stránkou je stránka s kontaktem. Ta kromě základních informací obsahuje také kontaktní formulář s rozklikávací nabídkou předmětu a s odkazy na okamžité přesměrování do emailu či telefonu. Stránka je stylově laděna do barev celého obchodu.

Tom-strom clothing eshop kontakt