Reference

www.profinet-job.cz odkaz na reference DigiSlužby

Profinet-Job je společnost zaměřující se na jakékoliv zpracování hutního mateirálu. Jedná se o stránku,kterou aktualizuji pravidelně, dle přání majitele. Web byl zprvu dělán jednostránkově, později začaly přibývat další stránky. Profinet-Job je designově kompletně navržen a vytvořen mnou, včetně valné většiny textů. Základní barvy byly vybrány jednatelem firmy. Součástí webu je také rezervační systém na pronájem kontejnerů a propojený objednávkový formulář na žádost o jejich výrobu.

Tom-Strom Clothing je eshop zaměřující se  na prodej značkového oblečení – mikiny, trika, čepice se svoji značkou. Jedná se o první eshop z mé dílny. Základní černá barva bylo přání majitele, zbylý design jsem kompletně navrhl a vytvořil sám. Veškeré popisky a texty na webu si majitel webu psal sám. Web obsahuje úvodní stranu, kontaktní informace a samotný obchod. Produkty si majitel webu přidává sám. Web byl několikrát upravován na přání majitele, ať již po vizuální, tak i performativní stránce.

Koloběžky Bezděz byl původně druhý web, který jsem vytvářel. Původní web byl kompletně postaven pouze v HTML a CSS, přičemž po více než roce byl web kompletně smazán a nahrazen novější, modernější verzí postavenou na WordPressu, především z důvodu, aby si majitel mohl web v případě upravovat sám a sám mohl přidávat fotky. Součástí webu je taktéž rezervační systém, ve kterém je možné si rezervovat koloběžku nejen na konkrétní den, ale i na konkrétní hodinu.

Jak jste si již mohli všimnout, DigiSlužby jsou má vlastní stránka. Jedná se o velmi komplexní stránku, kde byly uskutečněny veškeré, mnou nabízené služby. Stránka je zaměřena na nabídku online marketingových služeb, především v okolí Mladé Boleslavi. Stránka byla do referencí zařazena, jelikož jsem ji vytvářel, stejně jako všechny ostatní zde uvedené, zcela sám. Stránka je rychlostně i obsahově optimalizována pro SEO, aby přilákala co nejvíce návštěvníků.

Žaluzie Čipan jsou webové stránky, poskytující základní informace a reference o firmě, nabízející dodávku a montáž žaluzí v Mladé Boleslavi a přilehlém okolí. Jedná se absolutně první web, který jsem vytvořil. Stránky jsou kompletně nakódovány v HTML a CSS a doposud takto zůstaly. Místo úvodní fotky je zde umístěno prezentační video. Celá tvorba webu byla kompletně v mé režii, od rozložení, přes vzhled až po záložky a funkce. Referenční fotky mi ke tvorbě byly poskytnuty.

Mas-Nik je webová stránka sloužící k nabídce masérských služeb ve firmách s tím, že masér vždy dojede na určené místo. Web je postaven přes platformu webnode – to především z toho důvodu, že se jednalo pouze o školní projekt, který měl určité podmínky. Web je taktéž kompletně v mé režii včetně, vzhledu, veškerého obsahu i výběru fotek. Umístění tohoto webu v mých referencích, i přes to, že je postaven přes webnode, je především z důvodu copywritingu na celé stránce.