SLUŽBY

Tvorba webových stránek

Potřebujete webové stránky? Chcete být vidět online? Rádi byste tu pro své klienty byli 24 hodin denně? Chcete prodávat i na internetu? Pak je pro Vás tvorba webových stránek ideálním řešením.
Zjistěte více

Správa sociálních sítí

Potřebujete založit sociální sítě? Vadí Vám, že si tyto sítě musíte pravidelně sami spravovat? Potřebujete poradit s optimalizací obsahu na Vašich sociálních profilech? Všechny tyto činnosti mohu dělat za Vás.
Zjistěte více

SEO

Navštěvuje Vaši stránku málo lidí? Přejete si zvýšit návštěvnost a prodej Vašich webových stránek? Chcete být více vidět na internetu a na sociálních sítích? SEO je ideálním řešením.
Dozvěďte se více

Ux/Ui design

Chcete vytvořit návrh webových stránek? Přemýšlíte nad vývojem a vzhledem vlastní mobilní aplikace? UX a UI design všechny tyto činnosti splňuje.
Dozvěďte se více

Copywriting

Přejete si mít na svých stránkách poutavé popisky? Sháníte někdo, kdo Vám pomůže s textem na web, blog nebo publikaci? Chcete rady profesionálního textaře? Tak k tomu slouží copywriting.
Dozvěďte se více

PPC

Chtěli byste být na prvním místě vyhledávání? Přejete si mít reklamu na Google, Seznamu nebo Youtube? Chcete platit jen za reklamu, kterou někdo využije? PPC reklama je tím ideálním řešením.
Dozvěďte se více